TOEFL FREE Sample Test

Take a TOEFL Sample Test for FREE

Introducing TOEFL, Get Results for Reading and Listening, Practice Speaking and Writing. Unlimited access.


Start Now
TOEFL Practice Tests

Practice with Scored TOEFL Tests

Take realistic TOEFL tests scored by real tutors. All questions are marked and explained. Extensive feedback and guidance for Speaking and Writing sections is provided.


Start Now
Mini TOEFL Practice Tests

Practice with Mini TOEFL Tests

Save time by taking shorter TOEFL practice tests. All tests can be taken in practice mode or test mode. Section scores and detailed explanations are delivered by real TOEFL tutors.


Start Now
30-day TOEFL Course

Improve your score with 30-day TOEFL Course

Choose between a full course or sectioned course. Every TOEFL question is explained in detail and comprehensive practice is delivered.


Start Now
IELTS Course

Get Ready for IELTS

Based completely online this state of the art course is designed to guide you through your IELTS preparation. It combines extensive study and practice materials.


Start Now

              

Gerçek TOEFL iBT Uygulamalı testler

Gerçek TOEFL iBT Uygulamalı testler

Sayin öĝrenciler, TOEFL iBT sınavıyla ilgili hazırlık işlerine baĝlı pratik testlerimizi memnuniyetle dikkatinize sunuyoruz. Gerçek ToEFL iBT testinin aynı şekli, gűçluĝu ve fonksyonel niteliklerine sahip olan testlerimiz, gerçek sınava girmediĝiniz önce, en uygun deneme ve hazırlama aletiniz olabilmektedir. Gerçek TOEFL iBT testinin ne olduĝu, elde ettiĝiniz puanların yoklaması, TOEFL iBT sınavının düzeyini ve kullanılan interface’yi görebilirsiniz.

TOEFL iBT sınavına girmeniz gerekiyorsa, uygulamalı hazırlamaların ve herşeyden önce, gerçek sınava eşit olan gerçi uygulamalı malzemelerin ne kadar önemli olduĝunu artık biliyoursunuz. TOEFL iBT’ye baĝlı uygulamalı testlerimizin nitelikleri şunlardır:

  • Gerçi – gerçek TOEFL sınavının güçlüĝune ve software interface’ye uygundur
  • Güvenilir – oĝrenciler, ETS standartlarına göre kendi çalışmalarını objektif olarak deĝerlendirebilir. Gerçek sınavdan once, testlerimizle hazır olma düzeyinizi değerlendirebilirsiniz.
  • Eğitici – test bitiminden sonra, TOEFL iBT Okuma ve TOEFL iBT Dinleme bölümlerindeki tüm sorulara yanıt ve açıklamalar mevcuttur. TOEFL iBT Konusma ve TOEFL iBT Yazma bölümlerinin açıklamaları, çalışmalarınızı takdir etmekle birlikte, pekiştirmek gereken alanları ve yőntemleri de gőstermektedir.

Geleceğiniz elinizdedir, fazla beklemeyin! I-Courses’ in gerçek testleriyle TOEFL iBT hazırlamalarına başlamak için, TOEFL iBT uygulamal ıl testleri içeren sayfamızı ziyaret edip, kendinizi kayıt ediniz.